Втрата співробітників може істотно вплинути на все, від надання послуг до організаційних питань. HR впадають в паніку, коли зустрічаються з масовим звільненням співробітників. Проте й справжньою катастрофою є, коли покидає компанію тільки один цінний співробітник. Адже на заміну та навчання нового потрібні значні витрати та час. А якщо у вас невелика компанія або стартап, то втрата цінного кадра може зруйнувати ваш бізнес. 

Як передбачити план працівника покинути компанію? Що може вказувати на наміри звільнитися? 

9 маркерів та ознак, що співробітник скоро покине компанію

Зниження залученості.

Раніше співробітник з радістю брав участь у великих проєктах, а тепер запобігає цього? Помічаєте байдужість до загального результату? Це дзвіночок. 

Немає планів на майбутнє.

Амбіційний член вашої команди раптово перестав прагнути до кар’єрного зростання? Можливо, свій ріст він вже планує в іншій компанії.

Співробітник приходить для «галочки».

Людина приходить вчасно, виконує поставлені завдання, проте більше не прагне дати своє бачення, не виказує ініціативи.

Фахівець активно розвиває особистий бренд.

Працівник давно не отримував підвищення, а в його соцмережах різко виросла активність? Він цілеспрямовано формує свій експертний блог? Можливо, він прагне привернути увагу інших роботодавців.

Курси підвищення кваліфікації.

Те, що працівник прагне підвищити свою кваліфікацію або навчитися новому, не є апріорі «червоним прапором» для HR. Проте якщо у працівника вже давно не було підвищення, то скоріш за все він хоче зросту. У вашій компанії чи ні — залежить від вас.

Співробітник став частіше брати відгули, лікарняні.

Завдяки використанню інструментів для аналітики, ви можете відстежувати динаміку відгулів. Якщо раптово кількість зросла, можливо ваш співробітник вже відвідує співбесіди у пошуках нового місця роботи. Поговоріть з ним, спитайте, чи задоволений він своєю роллю в команді. 

Читати  Відкрийте нові можливості для свого бізнесу — 5 книг, які допоможуть вам у 2022 році

Зникло бажання догодити своєму менеджеру чи керівнику.

Зацікавлений співробітник зазвичай готовий копати глибше, його віддача відчутна. Якщо він різко змінив свою поведінку, скоріш за все він вже не бачить сенсу намагатися зробити краще, більше та якісніше.

Став частіше виказувати своє незадоволення.

При отриманні нових завдань людина закочує очі, тяжко здихає, виражає своє невдоволення? Варто звернути увагу на неї, обговорити чинну ситуацію.

За першої можливості «втікає» з роботи

Співробітник першим йде з корпоративного святкування, раніше всіх залишає офіс, уникає спілкування з колегами. Така поведінка свідчить про небажання зайву хвилинку проводити в робочому середовищі. Причиною може бути намір звільнитися найближчим часом або проблеми з колективом.