Автор: Марія Добік, CEO MDCONSULT

Четверта промислова революція наближається і її вплив помітно трансформує моделі управління бізнес-організаціями. Змінюються вимоги до людського капіталу компанії, з’являється потреба в адаптації бізнесу до цифрових технологій. У зв’язку з цим ми спостерігаємо палку дискусію між глобальними консалтинговими компаніями на тему інтеграцій AI-систем у всі бізнес-процеси. 

«Financial Times» стверджують, що інновації у сфері роботехніки створюють нові можливості для всіх сфер бізнесу. Експерти ж міжнародної консалтингової компанії «McKinsey & Company» вважають, що розвиток штучного інтелекту спричинять безробіття до 2030 року. Вони прогнозують, що через проривні досягнення у сфері технологій без роботи опиняться 30% світової робочої сили, 400–800 млн осіб. Експерти WEF у звіті «The Future of Jobs 2020» діляться іншими ідеями. Вони прогнозують, що між працівниками та AI-системами функції будуть розподілятися. Люди будуть мати попит у сферах управління, консультування, прийняття рішень, спілкування та взаємодії.

Консалтингова компанія «Deloitte» у 2019 році поділилась своїм дослідженням  «Global Human Capital Trends». В ньому викладена ідея про взаємодоповнення, співробітництво працівників та AI-систем у «суперкомандах». «Суперкоманди» — ефективні команди, в яких поєднуються сильні сторони людей і штучного інтелекту.

За версією «PricewaterhouseCoopers» (PwC) і «Boston Consulting Group» (BCG), взаємодія людей і технологій має бути у вигляді діалогу, не у форматі використання людьми технологій. І компанії с таким форматом взаємодії називаються «біонічні». Вони застосовують штучний інтелект і машинне навчання для оптимізації процесів управління людьми й вибудовування комунікації з клієнтами. 

Що таке біонічні організації?

Біоніка (від англійських слів biology + electronics) – наука про використання в техніці, архітектурі та дизайні знань про конструкцію та форму, принципи та технологічні процеси живої природи. Біонічна компанія — компанія, яка «об’єднує сильні сторони людей і технологій для створення надлюдських сил, або біонічних здібностей» («BCG»). 

Такі компанії застосовують інтелектуальні машини та технології для покращення та підвищення ефективності бізнес-процесів. Вони легко адаптуються до нового середовища, гнучкі та їх продуктивність біонічних компаній значно вища. Біонічні компанії мають неперевершений клієнтський сервіс, налагоджену комунікацію з клієнтами, вищу продуктивність операційної діяльності та перевершують інші організації з точки зору грошового потоку й вартості підприємства. 

Читати  Що подобається кандидатам та як визначити їх мотивацію? 

BCG виокремлює 4 основні принципи біонічних підприємств.

  1. Чітко окреслена ціль та стратегія використання штучного інтелекту.
  2. Головний фокус — результат. Наприклад, поліпшення процесів, створення нових пропозицій, яких ще немає на ринку. 
  3. Креативний підхід, здатність всієї команди до критичного мислення, високі дизайнерські й технічні навички, швидке прийняття рішень. При чому прийняття рішень підтримується платформами, розрахованими на масштабування, щоб у всіх був доступ до одних і тих же даних, технологій і ресурсів.
  4. Використання модульних технологічних стеків, які можна адаптувати й використовувати для масового розпізнавання образів, формування прогнозів, навчання та створення можливостей приймати найкращі рішення у короткі проміжки часу. Аналіз із залученням штучного інтелекту дозволяє суперкомандам упроваджувати інновації у продукти та розробляти більш ефективні процеси, що забезпечує для них конкурентну перевагу та зростання прибутку. 

Ідеальна формула біонічної трансформації – це 10% алгоритмів, 20% технологій та ІТ, 70 % бізнесу й людей.

Висновки

Утримання та процвітання бізнесу на ринку вимагає інновацій та взаємовідносин із клієнтами на нових рівнях, а діяльність конкурентів змушує підвищувати ефективність шляхом інтеграції штучного інтелекту та машинного навчання. Поєднання всіх нових можливостей означає майже повну автоматизацію клієнтських відносин і бізнес-процесів в найближчі роки. Біонічні компанії вже демонструють свої переваги та вказують на нові можливості традиційним компаніям. Спробуйте і ви!

CVpool – сервіс для оптимізації рекрутингових процесів у компаніях будь-якого масштабу. Реєструйтесь та отримуйте перший місяць використання платформи безкоштовно! http://cvpool.com.ua/?utm_source=blogmd&utm_medium=stattyabionicniorganizacii