Супер здатність рекрутера, яка не підвладна іншим учасникам команди — вміння розшифровувати резюме. Буває, хтось відправить, на перший погляд, якісне резюме (всі пункти заповнені, багаторічний досвід, дві вищі освіти), а рекрутер впевнений, що людина не підходить. Буває навпаки, шанс дають  кандидату, резюме якого так би й залишилось в архівах електронної пошти. Чим більше часу ви витрачаєте на перегляд додатків, тим ефективніше ви будете розшифровувати резюме. Саме тому, процес найму, для більшості офісних працівників, залишається таємницею. Але рекрутерам ці таємниці можна відкрити.

«Тут ми резюме отримали». Поради, щодо читання резюме.

Існує 5 основних кроків в прочитанні резюме. Тобто, просто вміти читати недостатньо. Важливо бачити контекст, а не літери. Щоб прокачати навички розшифрування резюме експерти пропонують прислуховуватись до наступних порад:

1. Перегляньте супровідний лист

Не всі роботодавці вимагають супровідного листа. Але, якщо кандидат побажає пояснити чого саме він підходить для цієї вакансії, то він може відправити відповідний документ в додатку до резюме.  Супровідний лист не тільки розповість про навички та досвід, але й дасть вам уявлення про рівень впевненості та самосвідомості кандидата, його хвилювання щодо можливостей на цій роботі. Це також дозволить дізнатися більше про особистість кандидата.

 2. Виконайте «сканування» резюме

Резюме містять багато інформації, тому рекомендується читати їх більше одного разу. Вперше виконайте «сканування» резюме. Швидко переглядайте документ та шукайте будь-які ключові слова або спеціальні навички, які узгоджуються з розробленим вами завданням. Стежте за граматикою й орфографією, це допоможе визначити, чи звертає кандидат увагу на деталі та чи знає, як представити себе професійно.

 3. Занурення у навички та кваліфікації

Ваш другий перегляд резюме дозволить вам більш ретельно дізнатися про деталі. По-перше, розгляньте навички, кваліфікацію та визначте, чи вони мають відношення до вашої вакансії. В ідеалі, кандидати повинні адаптувати своє резюме до кожної роботи та повинні розповідати про якості, які допоможуть їм досягти успіху у вашій компанії.

Порівняйте перелік навичок з вимогами до роботи та розгляньте будь-які прогалини. Якщо вакансія передбачає вміння, які заявник не вказав, відзначте це, та якщо ви вирішите перейти до наступного етапу,  можна запитати їх про те, як вони планують долати ці перешкоди. 

4. Ретельно перегляньте попередню зайнятість

Час зануритися в історію зайнятості заявника. Розглядайте посади та основні обов’язки, так ви зрозумієте, чи допоможе цей досвід кандидату виконати обов’язки з вашої посадової інструкції. Також уважно перегляньте дати зайнятості. Запишіть будь-які прогалини у працевлаштуванні або короткі терміни роботи. 

5. Визначте, чи претендує заявник на співбесіду

Прочитали супровідний лист, виконали початкове сканування резюме та проаналізували навички, кваліфікацію та історію зайнятості, настав час вирішити, чи хочете ви зустрітися на співбесіді. Після того, як ви зробили свій вибір, не забудьте переглянути інші резюме на цю посаду. Якщо резюме кандидата сильне, але воно не відповідає вакансії, яку ви бажаєте заповнити, збережіть його, ця людина може знадобитися в майбутньому.

Це просто резюме

Важливо не робити висновки виходячи виключно з резюме. Воно призначене для відбору, а не для прийняття остаточних рішень. Крім того, варто нагадати, що резюме не рекомендація, і його написано таким чином, щоб показати себе у найкращому світлі.  

В минулому розділі ми обговорили ступені прочитання резюме. Зараз розкажемо, на що треба звертати увагу в першу чергу. Експерти радять приділяти багато уваги розділу з навичками. Неважливо, де і на якій посаді працював кандидат, важливо яких цілей він досягнув виконуючи свою роботу. Шукайте людей, яким подобається те, що вони роблять. Це може бути помітно в резюме. Коли зацікавилися своїм ремеслом? Які хобі/навчальні програми/особисті проєкти вказані? Чи є в резюме або супровідному листі будь-які емоції, ентузіазм? Чи сумісні інтереси, хобі та навички людини з вашою корпоративною культурою?

Читати  Професії майбутнього: як підготуватися до змін на ринку праці вже сьогодні.

Також експерти радять придивитися до розділу з нагородами, різноманітними тестами, грантами, участю в тренінгах тощо. З деяких пунктів резюме може бути помітно, чи людина звикла створювати щось нове або просто виконує поставлений план. 

Отже, на що треба дивитися в резюме:

1) Навички: пошук моментів, які описують, як кандидат вимірював свою продуктивність за допомогою відповідних навичок. Крім того, чи правильно кандидат описав навички, необхідні для виконання цієї ролі?

2) Досягнення: кандидати, які описують, яким чином вони додають цінності роботі, завжди цікавіші ніж ті, які перелічують обов’язки. Шукайте в резюме приклади збільшення продажів, створення нових проєктів, економію грошей тощо.

3) Рухомі навички: кар’єрні зміни, які досягнені завдяки окремим навичкам. 

4) Зовнішнє підтвердження: перемога у номінації або визнання найкращим у професійному конкурсі.

5) Просування: постійне та послідовне просування є хорошим індикатором. Це говорить про те, що кандидат виконує робочі зобов’язання та ця людина високо цінується. 

6) вершини: будьте обережні з «Комерційно проникливими» директорами, які не перераховують жодного комерційного досягнення. Більше ніж 50% рекрутерів відхилять кандидата, якщо їхнє резюме наповнене штампами.

7) Термін служби: перевага або недолік?

Довгий термін: дехто вважає багаторічну працю корисною, інші вважають кандидата інституціоналізованим.

Короткий термін: шукайте відповіді в резюме. Кандидат міг би бути трудовим помічником або міг переживати швидкий темп просування по службі — або це може бути нормальним для колишнього сектора роботи (скажімо, телепродаж або укладання контрактів).

8) Фотографії: ігноруйте фотографії під час рекрутингу, адже це вважається дискримінацією на основі віку, статі, раси тощо. Тобто ви приділяєте увагу не професійним навичкам, а зовнішності кандидата. 

Погані дзвіночки

Ми розповіли на що треба звертати увагу, коли читаєш резюме. Але є моменти, на які треба звернути ще більше уваги, адже вони можуть погано вплинути на майбутній робочий процес.  

1) Прогалини: будьте з уважні, адже прогалини між місцями роботи могли виникнути не просто так.

2) Обов’язки: великий список обов’язків говорить лише про те, що такі навички були потрібні для виконання роботи, але це ніяк не показує результат та якість роботи. 

3) Правопис: помилки на такому важливому документі повинні насторожувати. До речі, 59% рекрутерів відхилять кандидата через погану граматику або орфографічну помилку.

4) Великі коливання заробітної плати.

5) Брехня: якщо ви відчуваєте, що в резюме щось не так, то шукайте докази, які або підтвердять або спростують занепокоєння. Адже 85% заявників брешуть у резюме. 

 6) Контактні дані: непрофесійні адреси електронної пошти також грають не на користь кандидату. За статистикою 76% таких резюме відхиляються.

Важливо враховувати всі пункти резюме та приділяти увагу деталям. Від правильного прочитання залежить ваш час та час кандидата. Адже ніхто не хоче марнувати ресурс на непотрібних співбесідах.