Нас часто запитують: «А чим платформа CVpool відрізняється від Skype чи Zoom?» Якщо коротко, то відеомесенджер — це та ж двостороння зустріч, яка потребує узгодження й вашої присутності. CVpool не про це. Розповідаємо детальніше.

Часто трапляється так, коли дзвінок кандидата переноситься чи скасовується, йому доводиться шукати зручне місце, щоб ніхто не заважав розмові, а часто це досить складне завдання. Особливо актуально це сьогодні, під час гібридного формату роботи. CVpool розв’язує всі проблеми відразу. Ви ставите ті ж запитання, але кандидат записує відповіді у зручний для нього час, а ви у зручний для себе час їх переглядаєте. Не потрібно узгоджувати розклад чи закривати дітей у кімнаті 😅

Щоб дізнатися думку колег, керівництва чи клієнта, потрібно організовувати зустріч чи узгоджувати дзвінок — а це ще те завдання зі зірочкою: обирати зручний час для усіх, витратити 30-60 хвилин на розмову, а після — ще раз зібратися, щоб обговорити та прийняти рішення. З CVpool ви не лише маєте змогу працювати з вакансією паралельно з колегами та дивитися відповіді у будь-який час, незалежно один від одного, але й ділитися посиланням на інтерв’ю кандидата, щоб швидко отримати коментарі від менеджера, що наймає, тімліда чи клієнта.

Коли ви спілкуєтеся з кандидатом в Zoom та робите для себе замітки під час розмови, то використовуєте ручку та блокнот чи пишете коментарі у телефоні. Такі записи втрачаються, і вже через кілька днів ви не згадаєте, про кого йде мова. У CVpool ви залишаєте коментарі у картці кандидата. Жодної плутанини та структурована робота.

Skype та Zoom — це лише онлайн-інтерв’ю, аналог живій зустрічі. У CVpool ви створюєте повноцінний процес найняття, в який входить тестування, відеоінтерв’ю, оцінювання та узгодження. 

Читати  Ефективне управління віддаленими співробітниками. Труднощі та їх рішення

Спробуйте вже сьогодні — створюйте вакансії зі своїми запитаннями чи обирайте популярні запитання зі шаблону на платформі.

СПРОБУВАТИ

При реєстрації ми надаємо 5 безкоштовних інтерв’ю. Цього достатньо для тестування та роботи з вакансіями. Далі у вас є можливість придбати додаткові інтерв’ю та зробити рекрутинг швидким і зручним.