Пам’ятаєте, колись Nokia 3310 вважалася сучасним телефоном? Так ось, співбесіди в офісі — це та сама Nokia 3310, начебто ще функціонує, та, і позбутися не так просто, але всі вже розуміють, що річ ця в минулому. Планування зустрічей і втрату часу на олдскульних співбесідах можете залишити конкурентам. Розумні люди радять попрощатися з цим кам’яним століттям співбесід і використовувати CVpool. Це digital-платформа, яка полегшить вашу роботу при пошуку претендентів. Завдяки програмі ви дивитеся відеоспівбесіду з кандидатами, вибираючи кращих. І якщо ви думаєте, що круті HR-ри не дивляться відеоспівбесіди, то це ще на крок віддаляє вашу компанію від таких гігантів, як Google або Apple. Там, вже точно розуміються на відборі кадрів і давно використовують відеоспівбесіди.

Цінуєте ви свій час так, як він цього заслуговує

Скільки зазвичай часу у вас займає співбесіда? Які люди приходять? Чи є у вас окремий кабінет, щоб поспілкуватися з претендентом? Відверто кажучи, як часто візит незнайомого кандидата викликає у вас радість? Найчастіше ви хочете швидше, пройти цей етап зі співбесідою, власне, також, як і шукач. Зазвичай же все відбувається так: приходить людина, не знає куди сісти; у вас постійно дзвонить телефон; керівник чекає на нараді; незручне мовчання, тому що ви повинні відповісти на повідомлення колеги; до того ж і пам’ять не ідеальна, ви нещодавно пароль від банківської картки забули, а тут тонна нової інформації від якоїсь людини, а слідом за ним прийдуть ще 7 кандидатів на різні вакансії. Звучить все так, ніби рекрутер помер і потрапив в пекло.

А чи відвідували вас такі думки щодо кандидатів:

  • Знову вони обіцяли прийти та не прийшли на співбесіду;
  • Ви ж студент, а це посада керівника;
  • Ми ж написали в резюме, що шукаємо спеціалістів тільки з профільною освітою;

Можна довго моделювати ситуації, коли ви витратили час, а кандидат виявився не той. Час — найдорожчий ресурс, його не можна повернути назад. А тепер згадайте, скільки ви витратили свого, так і чужого безповоротного ресурсу під час співбесід. Ви не пішли з дітьми до зоопарку, бо начебто відповідний кандидат міг прийти на співбесіду тільки у ваш вихідний. У підсумку, спілкування вийшло безрезультатним або людина зовсім не прийшла.

Саме тому закордоном великі та успішні компанії давно перевели співбесіди в інший формат. Рекрутери працюють з шукачами роботи завдяки digital-платформам для запису відеоспівбесід. В Україні також є такий сервіс — CVpool.

Відеоспівбесіда не створить такої незручності, як спілкування по скайпу, тому що кандидат буде відчувати себе більш розкуто, знаючи, що навпроти нього зараз нікого немає. До того ж, вам не треба підлаштовуватися під часові пояси, якщо людина знаходиться в іншій країні, а поганий інтернет не буде стояти між вами та кандидатом.

Відеовідбір підходить під будь-яку вакансію. Якщо грамотно скласти питання, то за допомогою CVpool можна відібрати і керівника відділу, і касира в магазин.

Бувають ситуації, що під час співбесіди ви відчуваєте, що людина вам не підходить, але не будете ж ви виганяти її посеред спілкування, а будете слухати далі. Відеоспівбесіду ви можете зупинити тоді, коли зрозумієте, що всі висновки зроблені. Або ж ви завжди можете поставити людину «на паузу» і дослухати потім, якщо потрібно кудись піти.

Читати  Junior, Senior чи Middle: як визначити рівень фахівця

CVpool — не просто платформа для запису відео, де людина розповідає про себе. Це сервіс, де людина відповідає на камеру на ваші запитання. Тут вам і гнучкий графік співбесід, і економія часу для приїзду в офіс, а ще «лакмусовий папірець» — тому що, відразу визначить кандидатів, які не зацікавлені в вакансії.

Майбутнє прийшло! Приєднуйтесь

Якщо вам періодично телефонують з 20-го століття і просять повернути вас назад, а будь-які технології викликають стрес, то все одно не бійтеся CVpool. Платформа нескладна у використанні.

Резюме дає тільки 7% інформації про кандидата. Решту 93% можна отримати за допомогою CVpool.

Етапи роботи з платформою:

  • створюєте вакансію;
  • готуєте питання;
  • встановлюєте час відповіді;
  • прикріплюєте посилання до опису вакансії або відправляєте здобувачу;
  • отримуєте відповідь;
  • дивитися відео і вирішуєте чи є сенс поспілкуватися в реальності.

За допомогою CVpool рекрутер може складати питання, які кандидат побачить одне за одним в ході інтерв’ю. Можна оцінювати, коментувати та ставити бали кожному кандидату. Ділитися і переглядати інтерв’ю з колегами, які зацікавлені у пошуку. Зберігати дані та в будь-який момент переглянути інтерв’ю, якщо для кандидата звільниться місце в компанії.

Якщо вам важливо заощадити час і при цьому зберегти якість найму, то з відеоінтерв’ю до двох разів менше рутини пов’язаної з процесом найму, до трьох разів вище якість відбору кандидатів і до чотирьох разів вище продуктивність і швидкість закриття вакансії.

Як би це не було сумно, але часто через обсяг завдань доводиться затримуватися після офіційного закінчення робочого дня. З CVpool можна заощадити час на співбесідах і зайнятися більш важливою роботою, а все відеоінтерв’ю подивитися з телефону стоячи в пробці по дорозі додому.

Відпочиньте, нехай працюють роботи, а не людина

Ось трохи статистики на користь відеовідбору. Час на найм економиться до 50%, а витрати зменшуються до 30% і найприємніше, що ефективність найму до 75% вище, ніж при звичайній співбесіді. 5 хвилин відеоінтерв’ю заощаджують рекрутеру до 60 хвилин співбесіди з невідповідним кандидатом.

Зрештою, використовуючи відеоінтерв’ю ви відразу підніметеся в очах здобувача, тому що для нього це буде щось нове, сучасні технології мало кого залишать байдужими.

Для пошуку і збору інформації досить вказати ім’я та пошту кандидата. Всі дані здобувача зберігаються в архіві та, за бажанням, з ним можна буде зв’язатися. Кількість людей, які можуть пройти вашу відеоспівбесіду — необмежено.

Після створення вакансії та складання питань, ви створюєте посилання на відеоінтерв’ю і відправляєте його потенційному працівнику. Далі відпочиваєте, поки що ваша місія виконана. Коли кандидат закінчить відповідати на питання, шансу перезаписати відео у нього не буде, а для вас запис з’явиться на сторінці вакансії. Можете дивитися відразу або продовжити займатися своїми справами. Платформа буде сповіщати про нові повідомлення, так що нічого важливого не пропустите.

Всі співбесіди та дані кандидатів будуть зберігатися у вашій особистій бібліотеці. Дивіться їх коли хочете і скільки хочете, промотуйте, ставте на паузу або вимикайте. Так ви зможете зрозуміти кого запросити для особистого спілкування.

Спробуйте платформу для сучасних співбесід вже зараз:  https://www.cvpool.com.ua/