Індійська компанія Tata Consultancy Services чи TCS, яка займається IT-послугами опитала 300 керівників вищої ланки зі всього світу, щоб дізнатися, як компанії реагують на пандемію та її наслідки.

Опитування свідчить про те, що бізнеси дуже швидко перейшли на віртуальні робочі моделі — в середньому 64% співробітників кожної компанії зараз працюють дистанційно.

Цікаво, що майже 40% співробітників розраховують працювати з дому навіть через 5 років. А всі без винятку опитані керівники зазначили, що їм вдалося зберегти продуктивність, безпеку та співробітництво навіть після переходу робочих процесів онлайн.   

Але не все так райдужно як свідчить опитування, й на противагу індійському дослідженню, варто згадати про висновки корпорацій-гігантів. 

Чим розплачуються Google й Microsoft за віддалений режим 

В Google заявили, що їх програмісти гірше працюють у віддаленому режимі, а в Microsoft засвідчили, що дистанційний формат роботи заважає креативності.

Uber, Mastercard, Facebook, Google, Spotify, Microsoft та Hitachi давно перевели своїх працівників на віддалений режим. У такого формату, особливо, під час пандемії, багато плюсів, але й недоліки проявилися майже відразу. 

Наприклад, у дослідженні The Information є свідчення, що розробники Google гірше справляються зі своїми обов’язками, працюючи з дому. У деяких співробітників показники ефективності просіли на 20-45%.

У другому кварталі 2020 року компанія провела внутрішнє опитування й отримала наступні результати:

  • Тільки 31% інженерів відчувають себе дуже продуктивними, працюючи не в офісі (це на 8,8 пункту менше, ніж в першому кварталі).
  • Ці показники релевантні й для інших відділів компанії, зазначає голова з відстеження продуктивності співробітників, Михайло Бахман. У своєму звіті менеджменту Google він вказав, що лише 53% розробників залишаються задоволеними тим, як вони справляються з робочим навантаженням вдома.
  • Ті, хто скаржився на зниження продуктивності, дійсно проводили менше часу, працюючи з кодом — на 30%. І при цьому вони здійснили на 45% менше змін у репозиторіях компанії.
  • Співробітники Google, котрі зазначили, що їх продуктивність залишилася майже такою ж, надіслали на 20% менше змін.
Читати  Новорічний корпоратив у форматі онлайн: готуємо ідеї та створюємо свято

Microsoft же запевнює, що рівень продуктивності їх співробітників чи залишається незмінним, чи навіть росте. Однак цього недостатньо, щоб бізнес не втрачав інноваційності.

Компанія також провела своє дослідження, яке свідчить про те, що дистанційний формат роботи влаштовує як роботодавців, так і працівників, але може заважати творчому мисленню. На думку Microsoft, у дистанційному форматі співробітники втрачають відчуття причетності до спільної цілі. Без командної роботи інноваційні ідеї, котрі так потрібні для успіху будь-якої компанії, виникають рідше, а їх реалізація відходить на другий план.

Кожен робить власні висновки щодо роботи своїх команд у віддаленому режимі. Головне розуміти, що якісно налаштовані бізнес-процеси, зрозуміла та прозора структура й взаємодії, чітка комунікація й підтримка — ось золота формула, яка допоможе впоратися з будь-якими випробуваннями та викликами. Якщо вам потрібно організувати роботу команди та ефективно оптимізувати роботу кожного співробітника — заповнюйте заявку на сайті, ми знайдемо найкраще рішення.