Період свят — це дика суміш стресу та хаосу у перемішку з радістю та очікуванням дива. Особливо це актуально для топменеджерів, директорів та рекрутерів, які прагнуть закрити всі вакансії у кінці 2020 року. А ще ліпше заохотити якомога більше кандидатів та створити план на наступний рік. 

Тоді як трішки відірватися від роботи, але з користю для бізнесу? Перегляньте кілька новорічних кінострічок, у яких ви знайдете інсайти, що обов’язково допоможуть вам в подальшій роботі. Заінтригували? Тоді читайте далі. 

Ось список святкових фільмів з крутими ідеями для створення вашої команди. Беріть цукерки, падайте на диван та дивіться ці чудові шедеври з користю. 

«Love Actually»: Індивідуальний підхід до кожного кандидата

На ринку праці йде запекла боротьба за кожного талановитого фахівця. Проте більшість рекрутерів надсилає їм шаблонні повідомлення, а варто піти проти системи шляхом індивідуального підходу. 

Коли Марк з’являється біля дверей Джульєтти у кінострічці «Love Actually», він не намагається здивувати її звичайними вітаннями. Він знаходить час написати своє вітання на картках, спеціально присвячених їй. Використайте цю техніку на користь собі, щоб найкращі кандидати відчули себе особливими.  

Розбавте свої шаблонні листи невеликими деталями, які знайдете у профілі кандидата в LinkedIn, наприклад, досягненнями, котрі вас вразили чи цікавим хобі. Продемонструйте, як ви витратили час на те, щоб переглянути профіль, таким чином можна чудово налагодити контакт. Ваше листування буде схожим на товариську бесіду. 

«A Christmas Carol»: Ніколи не пізно змінити токсичну культуру

Неважливо, чи ви в пошуках супер фахівця чи у роботодавця слабкий бренд, токсична культура — це жах для рекрутингу. 

Але надія є!

Фільм «A Christmas Carol» — це зворушливий приклад того, як можна змінити токсичну культуру. Жадібність Ебенезера Скруджа перетворює його працівників в нещасних людей. Вони завантажені роботою за копійки. Скрудж навіть ображається, коли дає їм різдвяний вихідний. 

На допомогу приходять привиди, щоб показати Скруджу, як його дії впливають на життя співробітників, таких як Боб Кретчит та його сім’я. Усвідомивши все це, наляканий Скрудж зібрав усі свої сили та вирішив створити позитивну робочу атмосферу. Він почав з підвищення Боба на посаді та зі слів про те, які він його цінує. Завдяки своїм новим якостям, таким як співпереживання та доброта, Скрудж розпочинає нове життя.

Читати  8 якостей токсичних керівників. Перевірте себе

Вірогідно, вам не потрібні привиди, щоб вас спрямовували. Якщо ви працюєте в компанії, культура якої потребує серйозної роботи, то є кроки, котрі вам допоможуть все налагодити. Розпочніть з визначення головних цінностей, за які вас будуть поважати та покажіть команді, що ви її цінуєте. Зробіть це й у вас повірять.

«The Nightmare Before Christmas»: Можливість для співробітників спробувати додаткові ролі в компанії, знизить плинність кадрів

Навіть найкращі працівники можуть «вигоріти». Якщо така втома з’явилась, вони розпочнуть шукати нове місце роботи. Ось як Джек Скеллингтон з мультфільму  «Жах перед Різдвом». Він виділяється своєю роботою в якості «Гарбузового короля» у місті Хелловіну, але він втомився від рутини, одне і теж рік за роком. На жаль, він думає, що його не зрозуміють. 

Джек розпочинає шукати нові можливості, у нього з’являється інтерес до іншої «компанії» — міста Різдва. Адже там роблять речі, про які він навіть не підозрював. Заінтригований герой змінює свою корону Гарбузового Короля на шапку Санти. Коли Джек, у підсумку, повертається в місто Хелловіну, він бачить, що місто покинула вдача, бо жителі втратили свого прекрасного Гарбузового короля. 

Можливість спробувати щось нове чи отримати нові навички у компанії – ключ до зниження плинності кадрів. Такі компанії як Hershey’s і Hootsuite, регулярно використовують такий інструмент, щоб не втратити своїх Гарбузових королів та королев. 

Святкові фільми мають одну спільну рису: щасливий кінець. Так само і в нас, любіть та цінуйте своїх співробітників і кандидатів! А якщо ви в пошуках справжніх талантів, тоді звертайтеся до нас, ми знайдемо рішення під ваш індивідуальний запит.